אם אתם בעליה הגאים של מכונית מתוצרת חברת מאזדה או פורד

עומדות לפניכם מספר אפשרויות בנוגע למקומות שבהם תוכלו לבצע טיפולים תקופתיים או תיקונים לרכב, האפשרויות הם תיקון במוסך רגיל או תיקון במרכז שירות מורשה.

רבים סבורים שתיקון רכב במרכז שירות מורשה יקר יותר מאשר תיקון במוסך רגיל אך בראייה לטווח הרחוק יתכן והמצב אינו כזה, כיום כמעט כל המכוניות העולות על הכביש נעזרות במרכז פיקוד ובקרה ממוחשב, מרכז שליטה זה הוא למעשה מחשב המותקן ברכב ומנטר את כל פעולותיו, המחשב ידע לומר לנו מהי צריכת הדלק הממוצעת שלנו, ידע להתריע כאשר חסר שמן במנוע ואף ינתק מערכות מסוימות כדי לא לגרום נזק גדול לרכב.

סוגי הטיפולים שלנו:

כל סוגי הטיפולים לרכב
טיפולים לפורד
כל סוגי הטיפולים לרכב
חשמל ומיזוג אוויר
כל סוגי הטיפולים לרכב
פחחות
כל סוגי הטיפולים לרכב
צמיגים וכיוון פרונט
כל סוגי הטיפולים לרכב
מכונאות
כל סוגי הטיפולים לרכב
טיפולים למאזדה

הופעת המחשבים ויכולת השליטה שלהם ברכב הציבה בעיה גדולה בפני המוסכים הרגילים

כל פעם שנדרש טיפול לרכב נעשה תהליך האבחון בצורה אוטומטית דבר המצריך את כל מי שאינו מרכז שירות מורשה להצטייד במערכות חכמות המסוגלות לתקשר עם מחשב הרכב.
במרכז שירות מורשה קיימות מערכות ממוחשבות היודעות לתקשר עם מחשב הרכב בקלות ובמהירות.

בהנחה ובמוסך הרגיל הצליחו להתחבר למחשב הרכב עדיין צריך לנתח את המידע אותו הוא מעביר לנו, מכונאים המועסקים במוסך פורד או מאזדה עוברים הכשרות מיוחדות לקריאת הנתונים המגיעים ממחשב הרכב, קריאה והבנה לקויה של המידע הנ"ל יכולה להביא לכישלון בתיקון ובכך להחמיר את מצבו של הרכב.

לבסוף היתרון הגדול ביותר של טיפול במרכז שירות מורשה הוא השיקול הבטיחותי

טיפול במוסך מפוקח המחזיק ברישיון עבודה בתוקף מבטיח לכם שהתיקון נעשה בדיוק לפי הספר, טיפול במוסך שאינו מורשה מסוכן לכם ולמשפחתכם.

ניתן לראות שטיפול במוסך פורד מאזדה יכול לתרום לבטיחותכם ולשקט הנפשי שלכם, חישבו על מאמר זה בפעם הבאה שאתם מגלים שרכבכם זקוק לטיפול.